Markéta Faustová

Letní flow s lehkostí

Markéta Faustová

Letní flow s lehkostí

O vystupujícím

Markéta absolvovala před lety lektorský kurz – učitele Powerjógy v Power Joga Academy. Následovala řada workshopů, účastí na jógových festivalech v Čechách i v zahraničí. Na jedné této cestě, na Bali Spirit Festivalu v roce 2012, objevila Prana Flow Jógu a zjistila, jak moc tento styl souzní s jejím cítěním jógy v nikde nekončícím plynutí s dechem a pohybem, v jemné a přesto nabité energii. Od té doby ji studuje pod vedením Shivy Rey a cestuje za workshopy jejích učitelů (Simon Park, Coral Brown…).

S Shivou Reou navštívila indickou Keralu a učila se tamnímu bojovému umění kalaripayattu, vydala se za ní i na Nový Zéland prozkoumat kulturu maorskou. Cvičí, učí se a učí s úctou k józe a s láskou k tanci.

Nechává se inspirovat hudbou, vámi, kteří přijdete na lekci. Každá lekce je proto jedinečná. Plyne s dechem. Prochází pozdravy slunci z klidnějších vod někdy až k velkému horku. Každý cvičí podle svých možností s respektem ke svému tělu, které se protahuje, posiluje, ale také uvolňuje a odpočívá. Na józe jí baví mnoho věcí, mimo jiné to, že vás může provázet celý život a že je v ní stále co objevovat.

Popis Market lekce:

Letní Flow s Lehkostí – neberte to tak vážně. Hrajte si a zkoušejte. Užijte si radosti v kreativních pozdravech slunci. Překvapujte sami sebe. Zjistěte, že s lehkostí jde hned všechno líp.

Vystoupení na festivalu

Markéta Faustová

11 června 2016
11:00 - 12:15
Malý sál