Lucie Formanová

Vinyasa jóga

O vystupujícím

Mou drahou učitelkou je Lenka Knag (Śivā Devī), která vychází z tradice Jivamukti jógy a i já své lekce vedu v tomto duchu. To znamená, že kromě fyzického cvičení (ásan – pozic) se v mých lekcích setkáte s chantováním manter, meditací, povídáním o Józe a pranajámou. Vedu lekce a kurzy ve stylu Vinyasa jógy a Hatha jógy, soukromé lekce, workshopy, satsangy, přednášky a od podzimu 2015 jsem v týmu školitelů nových instruktorů v Pranava jóga centru.

Věci se dějí tak, jak mají a všechno přichází v pravý čas. A když se na tento proud napojíte a přijmete, že nejste „ten co, koná“, najednou ten život začne dávat smysl. Věci kolem vás se začnou měnit a po čase zjistíte, že se nemění věci, ale váš pohled na svět kolem! To proto že vy tvoříte svůj svět! Praktikování jógy a učení je pro mě posláním a jsem vděčná za to, že to mohu sdílet s vámi :-)

Jóga je pro mě způsob života, ne sport. Je to i způsob, jak se naučit hodně o sobě. V józe se nesoutěží a je jen o vás a pro vás. Tak přijďte (s)plynout do mých hodin plynulé vinyasy. Ráda vás uvidím :-)

Popis Lucčiných lekcí:

FIND YOUR BALANCE – sobota velký sál 13:45 – 15:30 hod.

Celý život je hledání rovnováhy a vyrovnanosti. Při praktikování jógových asán se „trénujeme“ jak rovnováhy nejen dosáhnout, ale jak ji udržet a jak toto přenést do „běžného života“ až z podložky slezeme. V této lekci plynulé vinyasy se zaměříme na na balanční pozice a hledání rovnováhy.

BHAGAVADGÍTA A BOJOVNÍK V NÁS – neděle malý sál 9:00 – 10:30 hod.

plynulá vinyasa, chanting a krátké povídání o Bhagavadgítě – jednom z tradičních jógových textů, který nám ukazuje cestu k poznání Sebe sama.

Vystoupení na festivalu

Lucie Formanová

11 června 2016
13:45 - 15:15
VELKÝ SÁL

LUCIE FORMANOVÁ

12 června 2016
9:00 - 10:30
Ašrám