Iamme Candlewick

Dynamičtější lekce

Iamme Candlewick

Dynamičtější lekce

O vystupujícím

Zpěvačka, jogínka, kulturní iniciátorka. Základy jejího přístupu tkví v karate, které trénovala v letech 1996-2006. Jógu studovala v Indii – hatha, aštanga a tradiční tantra jógu. Má blíže k dynamičtějším stylům, ale stejně podstatná je pro ni i kultivace vnitřních obsahů praxe. Iamme vystudovala Anglistiku, žila a studovala na různých místech světa. Jako zpěvačka ráda propojuje jógu a práci s dechem a hlasem. Má dvouletou dceru.

Popis Iamme lekce:

Očista ohněm a cesta srdce

– transformace vnitřního ohně, detox, zážeh síly třetí čakry manipůr a využití této energie v anáhat kšétram, krajině srdce

Tato lekce spočívá ve využití síly našeho vnitřního ohně na rovině srdce. Skrze práci s flexibilitou našeho ega sídlícího na rovině třetí čakry a intenzivní detoxifikační ásanovou praxi, zvedneme pozornost do anaháty, 4. čakry, jež sídlí v srdci a představuje cestu propojení se vším, co jest. V ásanové praxi využijeme pozice otevírající tuto oblast a zvědomující práci s rovnováhou mezi přijímáním a dáváním, mezi nevědomou a vědomou rovinou našeho srdce. Skrze meta meditaci propojíme osobní rovinu našeho srdce s nadosobním prostorem Hridaji – duchovního srdce.

Vystoupení na festivalu

Iamme Candlewick

12 června 2016
15:30 - 17:00
Velký sál