Praktické info

MÍSTO KONÁNÍ

Festival se koná v Lužáneckém Parku, konkrétně ve Středisku Volného Času Lužánky, přesná adresa Lidická 50. Nejsnáze je dostupné z ulice Lidická mezi zastávkami tramvaje Pionýrská a Antonínská. Viz mapa dole. (z Hlavního nádraží tram č. 1, z České tram č. 6)

PROGRAM

Jógová část programu začíná vždy v 9:00 a končí v 17:00. Lekce proběhnou ve třech krásných sálech.

Koncerty začínají každý den v 17:00 na venkovní terase a jsou otevřeny všem, nejen jogínům;)

Jarmark je součástí celé akce a v době 9:00 až 17:00 je zdarma přístupný pro každého bez nutnosti zakoupit vstupenku.

 

PARKOVÁNÍ
Přímo před budovou parkovat nelze (platí i pro Jarmarníky). Nejsnadněji najdete parkovací místo na třídě Kapitána Jaroše (příjezd od ulice Lužánecká). Dále pak v přilehlých ulicích Smetanova, Cihlářská, atd. A nebo v lipové aleji souběžné se Sportovní (příjezd po ulici Rybníček). Viz mapa dole.

 

UBYTOVÁNÍ PRO PŘESPOLNÍ
V areálu festivalu nocovat nelze. Podívej se na mapu dole, kde jsou vyznačené partnerské podniky (hostely a hotely), kde lze složit hlavu a nabrat síly na další den. Pokud na recepci ukážeš vstupenku na festival, dostaneš slevu v hodnotě 10%. Tímto děkujeme hostelům Fléda a Eleven.

 

OBČERSTVENÍ
Na Jarmarku budou také stánky s teplou kuchyní, kávou a nejrůznějšími dobrotami. Jarmark poběží po celou dobu festivalu. O pitný režim se postarají bohatě zásobené bary.

 

CO S SEBOU NA JÓGU
S sebou si vezmi vlastní jógamatku / přezůvky / oblečení na cvičení Pokud jógamatku nemáš, budeme mít pár jógamatek na půjčení (50Kč / den) nebo ke koupi. V celém objektu jen jedna sprcha, se sprchou tedy raději nepočítej.

 

ODPOVĚDNOST JOGÍNA
Připomínáme všem, začátečníkům i pokročilým. Respektuj svoje tělo a svoje limity, zvláště pokud máš zdravotní omezení nebo momentální obtíže. Upozorňujeme, že na festivalu cvičíš na vlastní zodpovědnost.